Kategoriler

Çanta Çeşitleri

24 Mayıs 2019 ,    Yazan: garphan,   0 Yorumlar

Değerli garphan müşterimiz her bayan günlük yaşantısında şık görünmek ister , kıyafet ve ayakkabının dışında bu şıklığı tamamlayacak en önemli aksesuar hiç kuşkusuz çantadır, bu yazımızda çanta modellerini tanıtacağız.

Omuz ÇantasıOmuza asılarak kullanılabilen bu bayan çanta modelleri hem kısa hem de uzun saplı olarak bulunabiliyor. Hemen her renkte ve materyalde üretilen bu çantalar genellikle günlük hayatı kolaylaştıran içi düzenli ve dışarıdan da oldukça şık görünen modellerdir.


Postacı Çanta


Şeklinden dolayı bu ismi alan postacı bayan çanta modelleri çapraz olarak kullanıma uygundur. Sapı diğer modellere göre daha uzun olan postacı çanta modelleri sapını ikiye katlanmak suretiyle omuz çantası olarak da kullanmaya uygundur.Sırt Çantası


En popüler çantalarından birisi olan deri sırt çantası modelleri hem kullanım kolaylığı hem de kaliteli görünümleri dolayısıyla tercih ediliyor. Günlük kıyafetler ile yakaladığı uyum sayesinde her yaştan kişinin kullanımına da uygundur.


Kova ÇantaKısa bir sap ile omuz çantalarına benzeyen kova çanta modellerini diğer çantalardan ayıran en belirgin özelliği büzgülü bir yapıya sahip olmasıdır. Bir kese gibi büzülerek kullanılan bu çanta modelleri özellikle genç kızlar tarafından çok sık tercih edilmektedir.


El ÇantasıZarf şeklinde çantalardır. Bayan çanta modelleri arasında en sade olan modellerden birisidir. Son zamanlarda üzerlerine işlenen küçük baskılar veya desenler ile daha fazla hareket katılan bu çanta modelleri kimi zaman makyaj çantası olarak da kullanılmaktadır.


Hasır ÇantaÇoğunlukla plajlarda tercih edilen hasırdan hazır veya el örmesi olan bu çantalar hem çok sağlam hem de biraz nostaljik olmaları sebebi ile tercih edilmektedir. Diğer çantaların tersine oldukça hafif olmaları içerisine çok malzeme koyan kadınların bir numaralı tercihleri arasında.


Kanvas ÇantaSert bir kumaş olan kanvastan üretilen bu çantalar pek çok model üzerinde uygulanmaktadır. Hem spor görüntüsü hem de uygun fiyatlı olması dolayısıyla genç kızlar tarafından çok sevilen bir çanta modelidir.

İlgili Yazılar

Eşarp Çeşitleri 12 Haziran
Eşarp Çeşitleri

Şal mı yoksa Eşarp mı? 28 Temmuz
Şal mı yoksa Eşarp mı?

Müşteri Memnuniyeti 28 Temmuz
Müşteri Memnuniyeti

Garphan'da Kargolama 28 Temmuz
Garphan'da Kargolama

Moda İpuçları 28 Temmuz
Moda İpuçları

Akel Tarzı 30 Temmuz
Akel Tarzı

Beyaz Ayakkabım Beyaz Kalsın 24 Mayıs
Beyaz Ayakkabım Beyaz Kalsın

Bayram Kombinleri 24 Mayıs
Bayram Kombinleri

Yağmurlu Günlerin Kurtarıcısı:TRENÇKOT! 25 Ekim
Yağmurlu Günlerin Kurtarıcısı:TRENÇKOT!

5 Adımda Cildinizi Kışa Hazırlayın 28 Kasım
5 Adımda Cildinizi Kışa Hazırlayın

Yorumuuz

Yukarı