Kategoriler

Denim Tutkusu

21 Ağustos 2017 ,    Yazan: garphan/Büşra,   0 Yorumlar


Değerli garphan müşterimiz;Denim tutkusu her mevsim devam ediyor. Yıllardır trend oluşunu kaybetmeyen denimler, bu sezon açık renklerle kendini gösteriyor. Denim parçalar “zamansız parçalar” olarak adlandırılıyor. Denim,yani bizim dilimizde mavi ve pamuklu kumaştan yapılan giysi, diye tanımlanan kot yıllardır hayatımızda olmasına rağmen bu yıl daha da çok tercih ediliyor. Nasıl kombinlenir, nerelerde giyilir, hangi modeli tercih edilir gelin bir göz atalım isterseniz :)
Tunik - Denim BuluşmasıVazgeçilmezimiz kot pantolon tesettür modasında da rahat ve şık olmak istediğimizde ilk adresimiz oluyor. Her tunikle kolayca kombinlenmesi de kot pantolonu tercih sıramızda ilk sıralara taşıyor.


Elbise'de denim HavasıYaz aylarında tesettürlü hanımların ilk tercihi tek parça kıyafetler oluyor. Kot elbiseler günlük hayatta çok kullanıldığı gibi hafta sonu gezilerinizde de kurtarıcınız oluyor.


Serin Yaz Akşamı Kurtarıcısı ; Kot CeketHer renk pantolonla uyacağı gibi denim-on-denim yani kot üstüne kot olarak da kullanılabilen kot ceketler serin yaz akşamlarında üstünüze alabileceğiniz bir parça.

İlgili Yazılar

Akel Tarzı 30 Temmuz
Akel Tarzı

2017 Yaz'ın En Çok Tercih Edilen Eşarp Ve Şal Modelleri 15 Ağustos
2017 Yaz'ın En Çok Tercih Edilen Eşarp Ve Şal Modelleri

Tesettürlü Bir Bayan'ın Olmazsa Olmazları 21 Ağustos
Tesettürlü Bir Bayan'ın Olmazsa Olmazları

Bayram Kombinleri 24 Mayıs
Bayram Kombinleri

Tesettürde Şapka Şıklığı 08 Eylül
Tesettürde Şapka Şıklığı

Sonbaharın siyah incisi : FERACE ! 24 Mayıs
Sonbaharın siyah incisi : FERACE !

Yorumuuz

Yukarı