Kategoriler

Tesettürlü Bir Bayan'ın Olmazsa Olmazları

21 Ağustos 2017 ,    Yazan: garphan/Büşra,   0 Yorumlar

Değerli garphan Müşterimiz;
Tesettür modasının hızla geliştiği bu dönem de modaya ayak uydurmak gibi bir kaygınız yoksa 'bana her zaman kullanabileceğim parçalar lazım' diyorsanız bu blog deyim yerindeyse  sizin için biçilmiş kaftan. Modası geçmez , değişmez ve eskimez parçaları sizin için derledik.Keyifli okumalar...


1-Siyah Kalem Etek


Hanım hanımcık olmak istediğinizde kalem etek sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır.Üstüne klasik bir gömlek giydiğiniz takdir de nikah davetlerine bile katılabileceğiniz kalem etek bizce dolabınız da olması gereken parçalardan.


2-Denim Pantolon


Evden hemen çıkmanız gerekiyor ise denim(kot) pantolon bizce elinizin altında olmalı. Her renk tunik,yelek veya trençkotla kombinleyebileceğiniz kot pantolon olmazsa olmazlarınızın arasında yerini almalı.

3-Açık Renk Klasik GömlekGerek bol kesim pantolonlarla gerekse eteklerle kombinleyebileceğiniz açık renk gömlek sizi şık ve göz alıcı gösterecektir.

4-Trençkot


Trençkotu öğrencilerin en büyük kurtarıcısı hatta sığındığı liman olarak tanımlamak istiyoruz.Üniversite de özellikle final döneminde her öğrencinin üzerine yapışan trençkot bizce çok uzağınız da değil yanı başınız da dolabınız da olmalı.

5-Siyah Şal


Yazın şifonu kışın ipeği , siyah şal her mevsim kullanabileceğiniz bir parça. Başıma ne örtsem diye düşündüğünüz zaman elinizin gitmesi gereken adres bizce siyah şal. Siyah şalı gece ya da gündüz farketmeksizin sizi asil gösterecek şal diye tanımlayabiliriz.

Kıymetli yorumlarınız bizim için çok değerli,Sevgiler...


İlgili Yazılar

Şal mı yoksa Eşarp mı? 28 Temmuz
Şal mı yoksa Eşarp mı?

Bayanların Alışveriş Yaparken En Çok Aldığı 5 Ürün çeşiti 24 Mayıs
Bayanların Alışveriş Yaparken En Çok Aldığı 5 Ürün çeşiti

Denim Tutkusu 21 Ağustos
Denim Tutkusu

Beyaz Ayakkabım Beyaz Kalsın 24 Mayıs
Beyaz Ayakkabım Beyaz Kalsın

Tesettür Şıklığı'nın En Önemli Parçası ; Eşarp 24 Mayıs
Tesettür Şıklığı'nın En Önemli Parçası ; Eşarp

Yorumuuz

Yukarı